gototopgototop
گلدیران ال جی
 

 نخستین پایگاه آی تی شرق کشور

همکاری شرکت های LG ، TP Vision و Toshiba با ایجاد اتحادیه تلویزیون های هوشمند

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

حضور قدرتمند ال جی در اتحادیه تلویزیون های هوشمند 

اتحادیه تلویزیون های هوشمند با تاسیس هیئت مدیره ای متشکل از اعضای کمپانی های LG ، TP Vision و Toshiba در ماه ژوئن آغاز به کار نمود و به تدریج با افزودن متخصصان مختلف درتمامی بخش ها، فعالیتهای خود را در صنعت تلویزیون های هوشمند گسترش داد.

همزامان با توسعه بازار این بخش،‌اتحادیه تلویزیون های هوشمند ویژگی های کیت نرم افزاری خود، با نام ۲٫۰ (SDK) را در وب سایت رسمی www.smarttv-alliance.org منتشر نمود. SDK در انتهای سال جاری به بازار عرضه خواهد شد.

علاوه بر تولید کنندگان تلویزیون های هوشمند،‌سایر سازمان هایی که به نحوی در توسعه تلویزیون های هوشمند نقش دارند نیز به این اتحادیه پیوسته اند. از جمله این سازمان ها می توان شرکت های Master و Qualcomm( طراح سخت افزار)،‌Obigo (طراح و کاوشگر وب) و Yu Me(‌تهیه کننده نرم افزارهای تبلیغات ویدئویی) را نام برد.

حضور قدرتمند ال جی در اتحادیه تلویزیون های هوشمند

به گفته مدیر ارشد این اتحادیه، افزایش تعداد اعضای این اتحادیه حاکی از آن است که شرکت ها پی به اهمیت این اتحادیه برده اند. این یک صنعت می باشد که می تواند مشکلات شایع را حل نماید و منافع مشخصی برای مصرف کنندگان داشته باشد. تنوع در اعضای اتحادیه تلویزیون های هوشمد نشان گر آن است که این تنها یک نوآوری از سازندگان تلویزیون ها نبوده و یک حرکت صنعتی می باشد.

ویژگی های این اتحادیه تنها بصورت آزمایش های تئوریک نمی باشد بطوری که شرکت Obigo نرم افزارهای کاربردی پیشرفته دارد که بر اساس ویژگی Alliance SDK 1.0 بطور منسجم روی تلویزیون ها کار می کند.از ماه سپتامبر مصرف کنندگان قادر خواهند بود از این نرم افزارهای کاربردی( از جمله Accuawather و Vilanoise) لذت ببرند. علاوه بر اینها نرم افزارهای کاربردی دیگری نیز از طریق اعضای این اتحادیه در دسترس همگان قرار خواهند گرفت.

به گفته مدیر شرکت Obigo این مرحله مهمی برای ما در صنعت می باشد و فرصت ها و موقعیت های بزرگی را برای ما ایجاد نموده است. اکنون ما قادر هستیم به جای آزمایش نرم افزارهای مشابه روی تلویزیون های مختلف، وقت و انرژی خود را صرف ساخت نرم افزار های بهتر نماییم و علاوه بر این به موفقیت های هر چه بیشتر دست یابیم.

از آنجایی که گروه های مختلفی در صنعت تلویزیون های هوشمند در کنار هم وجود دارند. اتحادیه تلویزیون های هوشمند ویژگی های SDK2.0 مربوط به محصولات سال ۲۰۱۱ شرکت های عضو خود را از طریق وب سایت رسمی خود منتشر خواهد کرد. توسعه دهندگان با بررسی این ویژگی ها قادر به درک قابلیت های موجود درمحصولات سال ۲۰۱۳ شده و متقابلا نتایج بدست آمده در طراحی های خود لحاظ خواهند کرد. بعد از انتشار این ویژگی ها،نرم افزار SDK از طریق وب سایت www.smarttv-alliance.org قابل دانلود برای عموم مردم خواهد بود.
 

نظرات
جزئیات تماس شما:
نظر:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img]   
امنیت
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
 
بنر

با ما تماس بگیرید!

طرح سؤالات، نظرات و پیشنهادات

  • تلفن: 37666603-051
  • فاکس: 37678660-051
  • ایمیل: info [at] lgnews [dot] ir

گلدیران، روی خوش زندگی

گلدیران ضمانت خرید شماست

 

اخبار ال جی را در توییتر دنبال کنیدبه صفحه ال جی در فیس بوک بپیوندید

ال جی نیوز را در فیس بوک دنبال کنید

همراه با ال جی نیوز

مشاوره رایگان طراحی سایت

آدرس نمایدنگی های رسمی ال جی گلدیران

نرم افزارهای تلفن همراه ال جی

تلویزیون UD اولترا اچ دی ال جی

دانلود راهنمای محصولات ال جی با ضمانت گلدیران

مسابقه عکس سه بعدی ال جی

عضویت در خبرنامه

خبرنامه ال جی نیوز

نام:

ایمیل:

آخرین ویدیوها

 

افراد آنلاین

ما 10 مهمان آنلاین داریم

ایمن شده بوسیله كوير پاژوب سایت كوير پاژ