gototopgototop
گلدیران ال جی
 

 نخستین پایگاه آی تی شرق کشور

فر نوری سولاردام ال جی با هیتر چارکول

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

در نمایشگاه IFA 2014 در برلین، ال‌جی از فر نوری خود را که به تکنولوژی بی‌نظیر Charcoal Lighting Heater (هیتر ذغالی) به منظور درست کردن غذاهای خوشمزه تر و سالمتر در خانه مجهز است، رونمایی کرد. با داشتن کارکرد فر و مایکرو ویو، فر نوری ال‌جی به سادگی قابل استفاده است و نسبت به فرهای معمولی انعطاف بالاتری در پخت غذا دارد. کارکرد مایکرو ویو بسیار پیشرفته این فر با کیفیت بالای پخت غذایش، حتی در معمولی ترین آشپز‌ها هم شور و شوق سر آشپز شدن را ایجاد می‌کند.  ویژگی هیتر ذغالی یک نوآوری انقلابی است که علاوه بر اینکه استفاده از فر را برای کاربر راحت‌تر می‌کند، غذا‌ها را هم خوشمزه تر می‌کند. این تکنولوژی ال‌جی از یک رشته ذغالی استفاده می‌کند که یک جریان گرمای شدید را با سرعت به عمق غذا اعمال می‌کند که علاوه بر اینکه پخت غذا را سریع‌تر می‌کند، به دلیل پراکندگی گرما سریعش، غذاهایی با ظاهری ترد و آبدار درست می‌کند. به علاوه، با وجود این تکتولوژی مبتکرانه، بهره وری انرژی دستگاه بالا می‌رود و وقت کمتری صرف پخت غذا می‌شود. تکنولوژی فر نوری همچنین با کاهش دادن چربی‌های غیر ضروری، غذاهای سالمتری درست می‌کند.  به گفته سئونگ جین جو، رئیس و مدیرعامل کمپانی وسایل خانگی ال‌جی الکترونیکس: “این فر مجهز به هیتر ذغالی، پیشرفت بزرگی در محصولات پخت و پز خانگی به شمار می‌آید. این تکنولوژی در مورد پخت و پز طبیعی بوده و واقعا به عنوان یک تکنولوژی تغییر دهنده صنعت به حساب می‌آید. این محصول علاوه بر اینکه چربی‌های غیر ضروری غذا را کاهش می‌دهد، همچنین از تلف شدن مواد مغذی در غذا‌ها که در فرهای معمولی در حین فرآیند پخت رخ می‌دهد، جلوگیری می‌کند. مهمتر از همه، این فر دارای مجموعه ای از کارکردهایی است که راحتی کاربر را افزایش می‌دهند و کار در آشپزخانه را بسیار ساده تر می‌کنند.”  این محصول از مدل‌های Grill و Solo خودش که به تکنولوژی تمیز کردن بسیار مبتکرانه ال‌جی مجهز هستند نیز رونمایی خواهد کرد. ویژگی بسیار پیشرفته روکش EasyClean (تمیز کردن ساده) به میزان زیادی دردسر پاک کردن ذرات غذای باقیمانده را کم می‌کند. این ویژگی از چسبیدن دوده به دیوارهای داخلی فر جلوگیری می‌کند و به این صورت تمیز نگه داشتن فر را خیلی ساده تر می‌کند. با توجه به مقاومت بالای این روکش در برابر جمع شدن ذرات باقیمانده غذا، کاربران می‌توانند پخت و پز بسیار سالمتر و تمیزتری را تجربه کنند.

در نمایشگاه IFA 2014 در برلین، ال‌جی از فر نوری خود را که به تکنولوژی بی‌نظیر Charcoal Lighting Heater (هیتر ذغالی) به منظور درست کردن غذاهای خوشمزه تر و سالمتر در خانه مجهز است، رونمایی کرد. با داشتن کارکرد فر و مایکرو ویو، فر نوری ال‌جی به سادگی قابل استفاده است و نسبت به فرهای معمولی انعطاف بالاتری در پخت غذا دارد. کارکرد مایکرو ویو بسیار پیشرفته این فر با کیفیت بالای پخت غذایش، حتی در معمولی ترین آشپز‌ها هم شور و شوق سر آشپز شدن را ایجاد می‌کند.

ویژگی هیتر ذغالی یک نوآوری انقلابی است که علاوه بر اینکه استفاده از فر را برای کاربر راحت‌تر می‌کند، غذا‌ها را هم خوشمزه تر می‌کند. این تکنولوژی ال‌جی از یک رشته ذغالی استفاده می‌کند که یک جریان گرمای شدید را با سرعت به عمق غذا اعمال می‌کند که علاوه بر اینکه پخت غذا را سریع‌تر می‌کند، به دلیل پراکندگی گرما سریعش، غذاهایی با ظاهری ترد و آبدار درست می‌کند. به علاوه، با وجود این تکتولوژی مبتکرانه، بهره وری انرژی دستگاه بالا می‌رود و وقت کمتری صرف پخت غذا می‌شود. تکنولوژی فر نوری همچنین با کاهش دادن چربی‌های غیر ضروری، غذاهای سالمتری درست می‌کند.

به گفته سئونگ جین جو، رئیس و مدیرعامل کمپانی وسایل خانگی ال‌جی الکترونیکس: “این فر مجهز به هیتر ذغالی، پیشرفت بزرگی در محصولات پخت و پز خانگی به شمار می‌آید. این تکنولوژی در مورد پخت و پز طبیعی بوده و واقعا به عنوان یک تکنولوژی تغییر دهنده صنعت به حساب می‌آید. این محصول علاوه بر اینکه چربی‌های غیر ضروری غذا را کاهش می‌دهد، همچنین از تلف شدن مواد مغذی در غذا‌ها که در فرهای معمولی در حین فرآیند پخت رخ می‌دهد، جلوگیری می‌کند. مهمتر از همه، این فر دارای مجموعه ای از کارکردهایی است که راحتی کاربر را افزایش می‌دهند و کار در آشپزخانه را بسیار ساده تر می‌کنند.”

این محصول از مدل‌های گریل و کانوکشن خودش که به تکنولوژی تمیز کردن بسیار مبتکرانه ال‌جی مجهز هستند نیز رونمایی خواهد کرد. ویژگی بسیار پیشرفته روکش EasyClean (تمیز کردن ساده) به میزان زیادی دردسر پاک کردن ذرات غذای باقیمانده را کم می‌کند. این ویژگی از چسبیدن دوده به دیوارهای داخلی فر جلوگیری می‌کند و به این صورت تمیز نگه داشتن فر را خیلی ساده تر می‌کند. با توجه به مقاومت بالای این روکش در برابر جمع شدن ذرات باقیمانده غذا، کاربران می‌توانند پخت و پز بسیار سالمتر و تمیزتری را تجربه کنند.

در آموزشهای بعدی شما را با محصول سولاردام پرشیا ال جی که دارای برنامه های پخت فارسی بیشتر میباشد و مجهز به Sensor Cook میباشد بیشتر آشنا خواهیم کرد.

نظرات
جزئیات تماس شما:
نظر:
[b] [i] [u] [url] [quote] [code] [img]   
امنیت
کد آنتی اسپم نمایش داده شده در عکس را وارد کنید.
آخرین بروزرسانی ( دوشنبه ۱۷ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۲۸ )  
بنر

با ما تماس بگیرید!

طرح سؤالات، نظرات و پیشنهادات

  • تلفن: 37666603-051
  • فاکس: 37678660-051
  • ایمیل: info [at] lgnews [dot] ir

گلدیران، روی خوش زندگی

گلدیران ضمانت خرید شماست

 

اخبار ال جی را در توییتر دنبال کنیدبه صفحه ال جی در فیس بوک بپیوندید

ال جی نیوز را در فیس بوک دنبال کنید

همراه با ال جی نیوز

مشاوره رایگان طراحی سایت

آدرس نمایدنگی های رسمی ال جی گلدیران

نرم افزارهای تلفن همراه ال جی

تلویزیون UD اولترا اچ دی ال جی

دانلود راهنمای محصولات ال جی با ضمانت گلدیران

مسابقه عکس سه بعدی ال جی

عضویت در خبرنامه

خبرنامه ال جی نیوز

نام:

ایمیل:

آخرین ویدیوها

 

افراد آنلاین

ما 12 مهمان آنلاین داریم

ایمن شده بوسیله كوير پاژوب سایت كوير پاژ